Короткострокова онлайн-програма Українського Католицького Університету та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)
Програму вже
розпочато
В часи пандемії COVID-19 до медиків та дослідників прикута особлива увага суспільства, вони стають героями новин та телевізійних сюжетів, а за їх профілями у соцмережах стежать не тільки колеги, але і пацієнти, волонтери, журналісти.
Все більше людей дізнаються про наукові та медичні новини із соціальних медіа, і дуже важливо, щоби точна та вичерпна інформація була доступна якнайширшому колу читачів.

Український Католицький Університет спільно із Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), оголошують набір на короткострокову онлайн-програму «Соціальні мережі для медиків та дослідників. Як популяризувати медицину та науку онлайн?».
КОГО МИ ЧЕКАЄМО НА ПРОГРАМІ
Курс з SMM адаптований під потреби медиків та дослідників, які вже ведуть або планують вести сторінки у соціальних мережах та хочуть робити це цікаво і професійно
Лікарів та медичних працівників
Очікуємо лікарів-практиків, старший медичний персонал, інтернів, студентів випускних курсів медичних університетів
Вчених-дослідників
Будемо раді бачити вчених, дослідників у сфері генетики, біології, молекулярної біології, фізіології, імунології, вірусології, медицини та інших, а також фахівців, які займаються питаннями вакцинації і COVID-19
ІТ-спеціалістів,
учасників проектів
До числа учасників програми запрошуємо долучитися розробників ІТ-рішень у медичній, науковій сфері
ЧОГО ВИ НАВЧИТЕСЯ НА КУРСІ
Як стати зрозумілим для своїх читачів через соцмережі та збільшити свою аудиторію
Ви навчитеся цікаво писати пости, оформлювати їх за допомогою візуальних матеріалів, отримаєте багато інформації про особистий бренд і зможете працювати над тим, аби ваш публічний образ допомагав вам заробляти більше
Як організувати ефективне ведення соцмереж з малими затратами часу
Ви навчитеся працювати над своїми соцмережами системно і заощаджувати на цьому час, отримуючи поради від тих, хто працює із цим постійно
Як оцінювати ведення соцмереж і писати пости, які будуть викликати інтерес
Ви зможете самі працювати над тим, аби читачі були в курсі медичних та інших новин, що особливо важливо у часи боротьби із неправдивою інформацією щодо вакцинації та COVID-19
ДЕТАЛІ ПРОГРАМИ
Що передбачено форматом навчання
Домашні завдання
Між навчальними модулями учасників та учасниць чекають практичні завдання та зворотній зв'язок від експертів програми
Навчальна програма складається з семи тематичних онлайн-модулів (тривалість - 1,2 години).
Тренерами стануть запрошені експерти та викладачі Школи журналістики і комунікацій УКУ із сторітелінгу, візуалізації контенту, каналів соціальних медіа, інструментів просування онлайн, стратегічних комунікацій, розробки контент-плану та вимірювання ефективності комунікацій
ТРИ МОТИВАЦІЇ УЧАСТІ В КУРСІ
Чому вам варто звернути увагу на програму
-1-
Підтримка дослідників
в галузі медицини
Ми запросили спікерів, які мають досвід роботи із просуванням медиків, або самі є лідерами думки у галузях науки та медицини, які розкажуть тільки актуальні поради
-2-
Премія для
найактивніших
учасників
Студенти, що покажуть найкращий результат та вмотивованість впродовж курсу, отримають подарунки після його завершення
-3-
Безоплатне
навчання
на конкурсній основі
Кількість безкоштовних місць - 60 (30 дослідників та 30 лікарів)
Тому запрошуємо реєструватись до 18:00 3 грудня 2020 року
ПЛАН НАВЧАННЯ
ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ
Олена
Кулигіна
Керівниця магістерської програми з медіакомунікацій Школи журналістики та комунікацій УКУ
Вивчала медіа менеджмент в Українському Католицькому Університеті та комунікації у Європейському Центрі Комунікації та культури (Варшава).
Консультантка з кризових комунікацій та побудови персонального бренду.
Марта
Госовська
Перекладачка, літературна критикиня, викладачка
Викладачка ЛНУ ім. Франка та Школи журналістики та комунікацій УКУ, Lviv Business School UCU. Колумністка, авторка блогів на BBC, ТСН, Opinion, Dyvys.Info та Elle.
Засновниця та директорка агенції іноземних мов United Words.
Авторка навчальних курсів: «Креативне письмо», «Сторітелінг та публічний виступ» і ін.
Святослав Стефанишин
Digital-маркетолог, SMM-менеджер, таргетолог
Маркетолог, 5+ років досвіду, спікер форумів, воркшопів і конференцій, присвячених маркетингу в соцмережах, налаштуванню реклами у Facebook/Instagram, розвитку особистого бренду.


Олександра Корчевська-Цехош
Графічна та діджитал дизайнерка, арт-директорка
9+ років досвіду у дизайні, має 8 нагород, серед яких Ukrainian Design: The Very Best Of, (Best Of: 3, The Very Best Of — 1), ADC*UA – Shortlist, Золотий кларнет, KAKADU Awards.
Викладачка курсів «Візуальні комунікації», «Графічний дизайн», «Брендинг» Школи журналістики та комунікацій УКУ та у Львівській бізнес-школі УКУ.
ЗАПРОШЕНІ СПІКЕРИ
Катерина
Булавінова
Медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)
Лікар за спеціалізаціями педіатрія, дитячі інфекції, дитяча імунологія та сімейна медицина. Має більше 15 років стажу роботи в стаціонарі. Була експертом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) з вакцинації та вакцинокерованих хвороб, з 2009 року є медичним експертом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Веде щотижневу колонку на НВ на теми охорони здоров'я.
Світлана
Кісільова
Експертка із стратегічних комунікацій
Має 10-тирічний досвід роботи в галузі. З листопада 2019 по липень 2020 була радником з комунікацій міністра освіти і науки України Ганни Новосад і в.о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій.
З 2016 по 2019 рік очолювала агенцію громадських комунікацій E`COMM Communication Consulting, де співпрацювала із Делегацією ЄС в Україні, НАК Нафтогаз, КМДА, Міжнародною організацією праці та чимало ін.

ІНШІ ДЕТАЛІ
Навантаження курсу
Курс стартує 8 грудня 2020 року. Навчання відбуватиметься двічі на тиждень ввечері (лекція та практикум) протягом грудня 2020, січня та лютого 2021. Будь ласка, подавайтесь на програму, якщо впевнені, що зможете виконувати завдання курсу
Заповнення анкети
Будь ласка, подайте максимально чітку та щиру інформацію про себе в реєстраційній анкеті. Це впливатиме на результати конкурсного відбору. Зауважте, що на останньому етапі відбору ви можете проходити додаткову співбесіду в телефонному режимі або онлайн. Дедлайн подачі - до 18:00, 3 грудня.
Готові до плідної роботи?
Ви зможете покращити ведення своїх соцмереж і стати ближчими до своєї аудиторії.
Заповнюйте аплікаційну форму і очікуйте листа з подальшою інформацією.